o nás

Cílem projektu KCP Art je navrátit do Kongresového centra Praha kulturní a společenský život. Impozantní výhledy na Prahu, perfektní dopravní dostupnost, technická vybavenost či desítky sálů jsou skvělým zázemím pro akce takového charakteru. 


Víme, že oživit slávu a uznání čtyřicetiletému fenoménu, dlouhá léta zvanému Palác kultury čili ‚PaKul‘, není jednoduchý úkol. Věříme ale, že tu může opět vzniknout místo, kam Pražané i návštěvníci hlavního města rádi vyrazí za divadlem, hudbou, tancem či výstavou. Věříme, že současný ‚Kongresák‘ se pod taktovkou KCP ART stane přínosem pro nás pro všechny.  


KCP Art je společný projekt Mozart Production a Kongresového centra Praha. Mozart Production je kulturně-produkční společnost s bezmála třicetiletou tradicí v pořádání kulturních akcí a eventů, Kongresové centrum dokonce s tradicí 40letou. Profesionální přístup, respekt k unikátnosti objektu a láska ke kultuře patří mezi naše základní hodnoty, které, jak doufáme, se propíší i do tohoto nového kulturního projektu. 

KONTAKT

Zanechejte nám vzkaz

Děkujeme vám za zprávu. Budeme se jí obratem věnovat!
Omlouváme se, ale něco se pokazilo při odeslání. Zkuste to prosím znovu.